Co zrobić by nie płacić ZUS? Czy to w ogóle możliwe?

  • 11 października 2017
  • Firma
No Comments

Stany Zjednoczone to kraj który łaskawym okiem spogląda na  przedsiębiorców. W USA nie trzeba płacić składek na ZUS. Jeżeli według twojego zdania rozdysponujesz je lepiej. Idąc tym tokiem powinniśmy przebudować swój ZUS, płać niski ZUS, albo jak nie płacić ZUS . Decyzja musisz podjąć sam . Na pewno obejdziesz płacenie ZUS, a wszystko zgodne z prawem, jeśli założysz firmę za granicą – w USA lub Anglii. Poprawić ZUS można także w Niemczech i na Słowacji. Nie płać ZUS i prowadź legalnie działalność. Dodatkowo, możesz założyć firmę w pełni anonimowo, tj. bez konieczności ujawniania danych właścicieli, chroniąc swój prywatny majątek przed komornikiem i wierzycielami.

Pomocną dłoń wyciągnie Kancelaria Wyoming która oferuje Państwu rejestrację spółek LLC (odpowiednik polskiej spółki z o.o.) na terenie amerykańskiego stanu Wyoming. Bardzo wysokie kwalifikacje agentów rejestrowych oraz potwierdzony autorytet Kancelarii dają Państwu gwarancję prawidłowego wyboru. Posiadają obszerną wiedzę i doświadczenie, których potrzebuje Państwa firma, aby sprawnie, szybko i bezpiecznie zaistnieć w obrocie gospodarczym w dowolnym kraju na świecie jako spółka z siedzibą w USA.

Oferta Kancelarii została przygotowana głównie z myślą o polskich przedsiębiorcach, którzy szukali możliwości przeniesienia ciężaru swojej działalności gospodarczej do USA uzyskując, dzięki temu, wymierne korzyści podatkowe oraz handlowe. Biurokracja księgowo-podatkowa w Polsce oraz szereg utrudnień i obowiązków nakładanych na przedsiębiorców powoduje, że zamiast zajmować się swoją firmę, angażowani są oni w nieefektywne, kosztowne i czasochłonne procesy prawne i księgowe. Rejestracja firmy w Wyoming pozwala raz na zawsze zapomnieć o wielu tych obowiązkach i skupić się na faktycznie prowadzonym biznesie.

Jak nie płacić ZUS

Doładowania telefonu

Strony z doładowaniami oferują usługi od wszystkich firm na rynku.

Kontakt

Chcesz sie z nami skontaktować? Masz jakiś problem, zapraszamy do kontaktu.

More from our blog

See all posts