Lokalizator Telefonu Wielki Test

No Comments

Usługi lokalizacji telefonów w ostatnich latach zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród klientów na całym świecie, także w Polsce. Nierozerwalnie związane jest to z faktem, że jeszcze kilka lat temu realizacja tego rodzaju usług była zwyczajnie niemożliwa, gdyż telefony komórkowe nie były jeszcze wyposażane w moduły, które umożliwiałby odbiór oraz emisję sygnału GPS. Dzisiaj są one powszechnie montowane nawet w najbardziej budżetowych telefonach z najniższej półki cenowej, w związku z czym w dzisiejszych czasach wykonalne jest namierzenie praktycznie każdego użytkownika sieci komórkowej. Sprawiło to, że mamy obecnie do czynienia z prawdziwym wylewem witryn, które oferują zainteresowanym klientom takie narzędzie, jak lokalizator telefonu, który namierzanie realizuje właśnie za pomocą modułu GPS.

Jest to niezwykle przydatne, ponieważ sprawia, że możliwa jest lokalizacja konkretnej osoby bez jej wiedzy i partycypacji w tym procesie, co jest szczególnie ważne chociażby dla rodziców, którzy niepokoją się o to, gdzie aktualnie znajduje się ich dziecko i chcą wiedzieć, czy jest ono tam, gdzie w danym czasie być powinno i czy jest ono bezpieczne. Narzędzie to pomaga także partnerom, którzy pragną się przekonać czy ich druga połówka jest wobec nich lojalna, bez konieczności kosztownego i czasochłonnego zwracania się w stronę usług detektywistycznych. I wreszcie, jest to szalenie przydatne także wówczas, gdy zgubimy swój telefon i nie mamy pojęcia, gdzie on jest. Lokalizator pozwoli nam w miarę precyzyjne określić jego ostatnie położenie, co powinno znacznie ułatwić i skrócić proces nerwowych poszukiwań.

Wiadomo nie od dziś że wiele osób chciało by posiadać kontrolę lub co najmniej wiedzieć gdzie dana osoba przebywa czy to dziecko czy bliska osoba. W sieci istnieje wiele lokalizatorów pozwalających namierzyć nam telefon . Ale czy działają ?

Po wnikliwej analizie postanowiliśmy przetestować ten lokalizator telefonów. Na początku wspomnę że test odbywał się bezpośrednio na stronie namierz-telefon.com.pl . W teście brał udział Samsung Galaxy S6. Jak wynika z informacji na stronie możemy namierzyć praktycznie każdy telefon który jest aktywny (czyli włączony). Zapraszamy poniżej do wnikliwego przeanalizowania czy udało nam się namierzyć telefon .

Po wejściu na stronę namierz-telefon.com.pl ukazał nam się poniższy obraz:

Lokalizator Telefonu przez internet

Na pierwszy rzut oka strona wygląda bardzo ciekawie, żeby zlokalizować telefon należy wpisać numer telefon. Ku naszemu zdziwieniu nie otrzymujemy od razu Lokalizacja Telefonu. Po wypełnieniu Danych otrzymujemy dostęp do aplikacji login i hasło. Instalujemy ją zgodnie ze wskazówkami. Odpalamy i jesteśmy w szoku strona pokazuje dokładnie naszą lokalizację telefonu. Poniżej umieszczamy zdjęcia z operacji.

Pamiętajmy jednak że lokalizator telefonu jest bardzo przydatna rzeczą . Jednak jeżeli chcemy śledzić dorosłe osoby powinny one wyrazić na to zgodę . Natomiast jedno jest pewne że ta aplikacja sprawdza się w telefonach u dzieci gdzie wiemy o każdej porze dnia i nocy gdzie one są

 

Doładowania telefonu

Strony z doładowaniami oferują usługi od wszystkich firm na rynku.

Kontakt

Chcesz sie z nami skontaktować? Masz jakiś problem, zapraszamy do kontaktu.

More from our blog

See all posts